Księgarnia Muzyczna Pasja Sylwia Sikorska działa od 2015 roku. Wcześniej działała pod inną nazwą– Księgarnia Muzyczna Pasja S.C.. Można także przyjąć, że Księgarnia jest spadkobierczynią

Księgarni Domu Książki – Księgarni Muzycznej im. Karola Szymanowskiego.

Naszą główną działalnością jest sprzedaż wydawnictw muzycznych : nut, książek, płyt cd i dvd (głównie z muzyką klasyczną) , artykułów papierniczych oraz gadżetów związanych z muzyką.

W naszej Księgarni znajdziecie bardzo duży wybór wydawnictw polskich (PWM, Crescendo, Absonic, Gama, Marcus, Studio Bis i wiele innych) i zagranicznych (Barenreiter, Henle, Schott, Edition Peters, Hal Leonard, Wise, Oxford…).

Współpracujemy także z Universal Music Polska, Warner Music, Sony, CMD, Music-Island, Dux, ActePrealable i wiele innych.

Dopiero rozpoczynamy naszą działalność na stronie muzyczna-pasja.pl –codziennie staramy się uzupełniać asortyment księgarni o pozycje, które znajdują się w sklepie stacjonarnym.

Jeśli macie jakieś sugestie i pytania – prosimy o kontakt : nr telefonu 61 852 59 62, adres mailowy muzycznapasja@interia.pl

Mamy możliwość sprzedaży wielu tytułów książkowych, nutowych i płytowych – które nie są jeszcze umieszczone w naszej ofercie – zainteresowane osoby prosimy o kontakt.